2015. június 8., hétfő

Tambura tanszak indul ősztől iskolánkban

TAMBURA TANSZAK INDUL ŐSZTŐL ISKOLÁNKBAN - PÓTFELVÉTELI TÖBB TANSZAKRA
A Schneider Lajos Alapfokú Művészeti Iskola örömmel értesíti a lakosságot, hogy a 2015-2016-os tanévben, szeptembertől a zenetagozaton megkezdődik a tamburaoktatás a Zeneművészeti Egyetemen frissen végzett zenetanár, Pávkovics István vezetésével. Az új tambura tanszak indítását a napokban engedélyezte az EMMI közoktatási államtitkára. A művészeti iskola kéri a szülőket, hogy mielőbb jelezzék a titkárságon beiratkozási szándékukat. A jelentkező gyermekeknek június 18-án 10-17 óráig felvételi meghallgatást tartanak az iskola pedagógusai, mely alkalom egyben pótfelvételi több más tanszakra is. Korlátozott számban ugyanis lehetőség van még néhány új növendék felvételére, és nemcsak a zenetagozaton, hanem a grafika, néptánc és színjáték tanszakokra is.

Nincsenek megjegyzések

Megjegyzés küldése