2016. november 29., kedd

Iskolánk növendéke regionális zongoraversenyen

A Schneider Lajos Alapfokú Művészeti Iskola növendéke Vörös Zsolt november 28-án részt vett a Kaposváron megrendezett Rév Lívia III. Dél-Dunántúli Regionális Zongoraversenyen. Ütő Mária tanítványa a III. korcsoportban első versenyzőként ült a zongorához, Händel: Sarabande és Gerschwin: Summertime című darabokat játszotta hibátlanul, tanára szerint igen magas színvonalon. Miután Vörös Zsolt fontos közreműködője volt az iskolánkban este hatkor kezdődő Régi idők zenéje című nagysikerű műsornak, a versenyről szereplése végeztével azonnal visszaindultak tanárával Mohácsra. Az eredményről így csak másnap értesültünk, mely szerint a dr. Holics László vezette zsűri nem értékelte helyezéssel Vörös Zsolt kiváló produkcióját, ellentétben az esti műsorban a mohácsi közönséggel, mely az énekes teljesítményét ovációval fogadta. Mi is köszönjük és gratulálunk Zsoltnak a helytállásához!

Nincsenek megjegyzések

Megjegyzés küldése