2020. június 21., vasárnap

Tisztelt Szülők! Kedves Gyerekek!

A 2019/20-as tanévben sok nehézséggel kellett megkűzdenünk. Az iskola felújítása, az udvari munkálatok, a koronavírus, mind nehezítették az oktató-nevelő munka, a művészeti alkotó tevékenység folyamatát. Köszönettel tartozunk a diákoknak, szülőknek és az intézmény munkatársainak, hogy ezekben a nehéz időkben is helyt álltak, gyorsan alkalmazkodtak az új kihívásokhoz. Büszkék vagyunk arra, hogy ebben a tanévben is kiemelkedő eredményeket értek el diákjaink és tanáraik a különböző művészeti seregszemléken, pályázatokon. Iskolánk második alkalommal nyerte el az Oktatási Hivatal Bázisintézménye címet. Számos nagysikerű iskolai rendezvényt sikerült lebonyolítanunk, s növendékeink nagy örömmel szerepeltek a városi, térségi ünnepségek, fesztiválok, megemlékezések programjain. Reméljük, hogy az új tanévet már a szépen felújított iskolában, sokkal jobb körülmények között kezdhetjük el. A kiemelkedő eredményeket elért diákjaink munkáját igazgatói dicsérettel jutalmaztuk, az alábbiakban olvasható a díjazottak névsora. Gratulálunk! A Schneider Lajos AMI közössége nevében jó pihenést, tartalmas kikapcsolódást kívánok minden diákunknak! Köszönöm kollégáim, munkatársaim, diákjaink és a családok támogatását és munkáját!
Tisztelettel: Vidáné Kresz Beáta – intézményvezető

Nincsenek megjegyzések

Megjegyzés küldése