2024. július 5., péntek

ZENEI IDILL A KOPÁCSI RÉTEN

 

2024. június 9-én iskolánk, a mohácsi Schneider Lajos Alapfokú Művészeti Iskola meghívást kapott, a Horvátországi Kopácsi rét, felújított Tökösi kastélyába, a "Zenei idill a Kopácsi réten" elnevezésű koncertre. Ezen a napon művészteleppé változott a hely. Ingyenes bejáráson vehettünk részt a kastély interaktív termeiben. A Tikveš-kastélyegyüttes értékes rekonstrukciós projekten esett át, így elkészült a Régi- és Újvár, valamint az Újvár melléképülete, amely Tikveš Bemutató- és Oktatási Központként kelt életre. A program résztvevői voltak: Umjetnička Škola Beli Manastir, Glazbena škola Franje Kuhača Osijek, Schneider Lajos Alapfokú Művészeti Iskola Iskolánkat képviselte: Erdélyi Szabolcs – hegedű zongorán közreműködött: Radnai Tamás felkészítő tanár: Sós Csilla Szeitz Csanád – zongora felkészítő tanár: Radnai Tamás Flautice fuvolaegyüttes: Albert Éva, Breier Sára, Magyar Nóra, Pernyés Orsolya, Vincze Virág felkészítő tanár: Horváth Ildikó

Nincsenek megjegyzések

Megjegyzés küldése