2021. június 17., csütörtök

Igazgatói dicséretek - Tisztelt Szülők! Kedves Növendékek!

A 2020/21-es tanévben is sok nehézséggel kellett megküzdenünk. Köszönettel tartozunk a diákoknak, szülőknek és az intézmény munkatársainak, hogy ezekben a nehéz időkben is helyt álltak, gyorsan alkalmazkodtak az új kihívásokhoz. Büszkék vagyunk arra, hogy ebben a tanévben is kiemelkedő eredményeket értek el diákjaink és tanáraik a különböző online művészeti seregszemléken, pályázatokon. A hátrányból előnyt kovácsolva, több kisfilmet is forgattunk az iskolai tehetséggondozás témájában, s az elmaradt rendezvényeket pótolva, igyekeztünk online hangversenyeket, kiállítást, mesejátékot és „reklámfilmet” is készíteni. A kiemelkedő eredményeket elért diákjaink munkáját igazgatói dicsérettel jutalmaztuk, az alábbiakban olvasható a díjazottak névsora. Szeretettel gratulálunk! A díjakat a bizonyítványosztáskor, június 22-én, kedden lehet átvenni az irodában.

A Schneider Lajos AMI közössége nevében jó pihenést, tartalmas kikapcsolódást kívánok minden diákunknak! Köszönöm kollégáim, munkatársaim, diákjaink és a családok támogatását és munkáját!


Nincsenek megjegyzések

Megjegyzés küldése